| anonim123456789101112131415161718 a întrebat:

am si eu o intrebare,am vazut la multe fete cat de dragut si bine arata o clavicula proeminenta, exista niste exercitii pentru asta? ...PS:

2 răspunsuri:
| nugasescusernameliber a răspuns:

Exercitiile care te slabesc, cele cardio, altfel cum sa ti se vada oasele? Si postura te ajuta mult, sa scoti pieptul in fata si umerii trasi pe spate, adica sa umbli drept. Lipeste-te de perete cu spatele si ai grija sa ti se atinga umerii si coloana de perete, asa trebuie sa umbli.

| Thealexis a răspuns:

Sunt sigur ca nu-s mai mult de 100 de persoane in Romania care s-ar uita la aspectul unei clavicule si care sa nu fie medici...