| Aleqa a întrebat:

iar.laughing

O intrebare pentru fete.batting eyelashes
Ce fel de baieti va plac?

Adica.la ce va uitati cand il vedeti.La cum arata, la cum vorbeste.etc.happy

La cel mai dragut raspuns fundabig grin

Răspuns Câştigător
| PinkPanther a răspuns:

In primul rand ma uit la ce scoate pe gura, daca alege subiecte inteligente de discutie, daca e destept si sa fie amuzant, sa faca glume bune. Daca astea sunt indeplinite ma uit si la alte aspecte cum ar fi cum se comporta, daca e serios, daca stie sa se comporte cu o fata. Aspectul fizic e mai la urma, degeaba e frumos daca nu il duce capul nici sa traverseze strada sau daca se comporta urat mai ales cu fetele, poate sa fie el adonis in persoana. A si mai e un aspect care ma intereseaza, sa fie muncitor, nu un pierde vara pe care sa il intretin eu.
Spar ca te-a ajutat raspunsul meu

7 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

Ceau:* da prima data la asta cred ca se uita orice fata/baiat,insa dupa aceea daca vorbesc cu el,imi placeca si el sa vb frumos, sa fie destept cat de catlaughingsa nu se poarte ca un tzaran, sa aprecieze fata respectiva sa nu vb urat ...imi plac baietii cu tepi sau creasta:X:Xsincer nu imi plac baietii cu pectorali, bine nici dinaia grasilaughingdar nici dinaia ce zici ca mai e putin si se dezumfla

| Deea a răspuns:

Eu ma uit la felul cum se poarta si la cum e imbacat. Chiar daca nu are haine prea frumoase, sa fie curate. Nu-mi plac baietii care sunt nesimtiti si care sunt slabi de caracter. Imi plac baietii care respecta fetele. Nu-mi plac mincinosii. Urasc minciuna. Daca e nesimtit poate fi si cel mai frumos din tara, mie nu-mi place. Aspectul fizic pentru mine e cam ultimul...bineinteles ca nu imi iau ultimul boschetar de pe strada pentru ca se poarta frumos, dar nu iau asa de mult in calcul sa fie frumos si sa fie "bun". Daca e un baiat intelegator, in care pot avea incredere si stiu ca e acolo pentru mine, am tot ce imi doresc. Nu imi prea plac baietii prea mari...adica prefer sa fie mai mic cu 1 an decat sa fie cu 10 ani mai mare si sa ma tina pentru sex.

| LoStEyEs a răspuns:

Mie nu-mi plac baietii care se dau superiori. se dau macho men in fata femeii si au niste aere de te doare capul thinking mie imi plac barbatii sentimentali, tandri, care sa stie sa iubeasca si sa ofere siguranta femeiibatting eyelashes mai mult, gen acei tip de barbati " antici" care te invitau la dans. sau care vin cu un buchet de flori la tine acasa, nu cu ceasuri de firma sau bijuterii happy

| EmilyCollins a răspuns:

Mie imi plac baietii blonzi sau chiar sateni cu ochi albastri si parul ca la JB (inainte sa se tunda) mai intii ma uit la aspectul fizic dupa aceea ma uit cum vb cu mine si sa nu fie grasi dar nici slabi sa zici ca seamana cu o fata big grin... si sa fie skateri... funda pls

| Brokencyde_1562 a răspuns:

Imi plac baieti blonzi cu parul lung ochii albastri sau verzi gen skateri sa fie inalti cam 1.93 si sa fie draguti:X

| Deea4Andreea a răspuns:

Mie una imi plac baietii blonzi cu ochii albastri, bine ma uit si la cum arata si cum vorbeste cai naspa sa ai unu care te injura sau isi bate joc.Si sa nu fie mai mic decat mine

| Liv_1789 a răspuns:

Personal, ii prefer pe cei cu pleata, adica sa aiba parul macar pana la umeri. Asta nu inseamna ca poate sa imi placa si unul cu parul mai scurt. si da, conteaza mult cum vorbeste, dar si cum arata, chiar daca nu trebuie sa fie cel mai frumos din lume.