| xSouNNd a întrebat:

Salut, TPU. Am si eu o intrebare. ce exercitii pot face pentru a nu mi se mai vedea oasele de deasupra umerilor/clavicula... sa nu se mai vada chiar asa de clar.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Sa incerci sa pui pe tine ori sa-ti lucrezi mai mult zona aceea ori sa incerci sa te ingrasi prin alimentatie.

| xSouNNd explică (pentru Adry05):

Mai precis? Gen, ce exercitii pot face?

| Adry05 a răspuns (pentru xSouNNd):

Orice pentru dezvoltare musculara. Ar fi bine sa mergi la sala.

| xSouNNd explică (pentru Adry05):

Merg de o luna si ceva.

5 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Sa iei in greutate. Se vad ca esti slab.

| PIPER23 a răspuns:

Flotari. O sa iti ajute la dezvoltarea musculara a pieptului si umerilor, insa necesita timp.