| figaro a întrebat:

am si eu o intrebare pentru cei care pariaza pe meciuri de fotbal/tenis s. a. m. d
Azi din plictiseala pariasem pentru prima data pe meciuri de hockey si sunt cam paralele...Intrebarea mea este daca echipa pe care ai pariat castiga numa in prelungiri " After Over Time" se pune sau se anuleaza?

2 răspunsuri:
| ToTAiCisiNumAiAiCi a răspuns:

Daca de exemplu se joaca finala UCL Barcelona-Real Madrid si u la pariuri pui in 1 solist... si meciul se termina 1-1 si se duce in prelungiri ai pierdut meciu fiindca se ia numai primele 90min

| spiridusuanonim a răspuns:

Normal ar trebui sa se puna dar difera de la o casa de pariuri la alta
normal meciul se termina cand se aude fluierul de final... nu conteaza cat tine meciul si cand se marcheaza.