| darialmscm a întrebat:

Buna,anul acesta am trecut in clasa a 8-a asa ca deja m-am gandit la ce liceu vreau sa dau.
Vreau sa dau la liceul militar, dar la proba sportiva nu pot face din ghemuit in ghemuit de cand am facut ultima oara acest exercitiu neincalzita si mi s-a blocat respiratia.
Acuma de fiecare data cand incerc sa fac exercitiul mainile mele se baga in fata mea oprindu-ma.
Puteti sa ma ajutati cu un sfat sa trec peste acest obstacol?

Răspuns Câştigător
| Davidplck8ii a răspuns:

Trebuie sa ai incredere in tine si daca vrei sa te duci la militarii trebuie sa poti sa faci du-te la un medic intreaba-l de ce nu poti fa-ti curajul Mult succes

| darialmscm explică (pentru Davidplck8ii):

Multumesc mult pentru raspun!

1 răspuns: