| DeliaLavinia1999 a întrebat:

As dori sa stiu cand va fi urmatorul meci cu HCM in Baia Mare la Sala Sporturilor si cat va dura meciul ( aproximativ), si cat costa biletul de intrare, Va rog nu imi dati site-uri.
Funda :*

Răspuns Câştigător
| GeorgianaSoare23 a răspuns:

Duminica, 15 martie, incepand cu ora 20.00, in sala sporturilor "Lascar Pana" are loc meciul dintre HCM Baia Mare si Viborg HK A/S, in ultima etapa din grupa principala 2 a Ligii Campionilor, meci decisiv pentru calificarea in sferturile EHF Champions League. Un bilet (cu loc) pentru aceasta partida va costa 30 lei. Biletele vor fi puse in vanzare la sala polivalenta, dupa urmatorul program: vineri si sambata intre orele 9.00-12.00 si 16.00-18.00, respectiv duminica de la 9.00 la 20.00.

| DeliaLavinia1999 explică (pentru GeorgianaSoare23):

Dar nu e de copil cu 5 lei? O_0

| GeorgianaSoare23 a răspuns (pentru DeliaLavinia1999):

Nu stiu. Poti intreba la casierie happy

3 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

Uite aici, totul despre ei http://www.hcmbaiamare.ro/. Succes!