| anonim_4396 a întrebat:

.as dorii sa stiu cam ce exercitii trebuie sa fac ca sa reusesc sa fac spahatul si sfoara sa devin mai flexibila. vreau sa ma inscriu la niste dansuri si se bazeaza pe chestii de genul si vreai ca atunci cand merg sa fiu pregatita nu sa exerseZ atunci din greu deocamdata nu prea ma descurc prea bine mai am ceva pana ajung cu fundul joslaughing so am impresia ca picioarele imi sint blocate

2 răspunsuri:
| Teq33 a răspuns:

Trebuie sa faci macar 2 ore in fiecare zi fluturasul pentru deschidere la muschii picioarelor, fandari si incetul cu incetul o sa scapi de rigiditate. trebuie multa ambitie

| anonim_4396 explică (pentru Teq33):

2h numai din astea.o sa incerc cand am fost mai mica puteam fara exercitiu.dar acum sunt teapana parca si cum nu sunt o mare sportiva nici nu maa mir