| Noone28l a întrebat:

Bună, aş vrea să mă ajutați. Eu ador echitația, dar părinții mei spun că e prea departe de mine (nu e chiar aşa departe cum spun ei, sunt 31 de km până acolo), iar acum părinții mei vor să mă ducă la tenis. Eu am mai fost acum doi ani la echitație, dar doar de 7 ori. Cum îmi pot convinge pârinții să mă ducă la echitație, ci nu la tenis?

1 răspuns:
| Yurisa a răspuns:

31 de kilometru sunt destul de multi daca nu ai un mijloc de transport la indemana, nu te pot duce ei este destul de greu si pentru parinti