| AMC2551 a întrebat:

Bună
As vrea sa ma înscriu la o sala de sport în București.
Imi poate recomanda cineva o sala de sport care sa nu fie prea aglomerata și condiții bune?
Ma interesează în Sector 3.

Înainte de toate, funcționează sălile de sport în perioada asta?

Multumesc

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Sas Gym
Adresă: Strada Traian Popovici 79-91, București
Program:
Deschis non-stop
Telefon: 0725 330 140
https://www.google.com/......ps?/search si:8774987959865504977, l, CiZTZWN0b3IgMyBzYWxhIGRlIHNwb3J0IMOubiBCdWN1cmXImXRpLlozCgpidWN1cmXImXRpIiVzZWN0b3IgMyBzYWxhIGRlIHNwb3J0IMOubiBidWN1cmXImXRp; mv:[[44. 4310952,26. 1843185],[44. 4088906,26. 109249199999997]]

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde la ce te referi prin perioada asta. Acum de Moș Gerilă/Anul nou cu plugușor, vor fi inchise, dar in general sunt deschise, e ok.

Eu am fost in Sectorul 3 la Fitclass, mai exista si Worldclass dar e scump din cate am auzit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa te intereseze de aparatura(daca nu au power rack ) aia nu se poate numi sala, nu de condiții și aglomerație. Că degeaba îți dau un prosop /sauna și poți să faci doar niste exerciții care le poți face și acasă dar ei au abonamente și antrenori scumpi. Dar care nu știu mai nimic. Aia e numai de fițe. Așa mai bine te înscrii la balet/yoga, decât să faci sala.

Ar trebui sa încerci mai multe și vezi care îți place.

| StefanChriss a răspuns:

Buna! La orice sala de sport ti-ai face abonament, daca vrei sa eviti aglomeratia, iti sugerez sa mergi dimineata la antrenamente. In mod special, sa nu mergi intre ora 18-22, atunci este cel mai plin. In principiu, cam toate salile sunt deschise in perioada asta, cu datele de 25/26 si 31/1/2 care fac exceptie.

| Whitesnake99 a răspuns:

Buna. Cum a scris si colegu' RAY, SAS Gym e top pe sectorul 3. Am fost, stiu ce vorbesc. Daca nu ai bani de World Class, bineinteles, aia e alta mancare de peste. Nu exista sali sa nu fie aglomerate in Bucuresti, imi pare rau sa te dezamagesc. De fapt, nu exista nimic sa nu fie aglomerat in orasu asta. Welcome to the jungle! happy

| AMC2551 explică:

Va mulțumesc din suflet tuturor ca v-ați făcut timp să-mi răspundeți.

Va doresc sărbători cât mai liniștite și frumoase!