| BlackScribble a întrebat:

As vrea sa slabesc putin la pulpe si la fund >:``. Am 1, 65m si 56 kg.
Abdomenul il am perfect, nici un pic de grasime, nimic.Problema mea e doar la pulpe si la fund. Poate putin la aripioare >:``
Ce exercitii as putea aplica?

3 răspunsuri:
| Anonima568 a răspuns:

Exercitiile alea de la " Neata cu Razvan si Dani " thinking

| Kittynika a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu,abdomen super si partea de jos straight face, nu foarte tare ceilalti imi zic ca sunt slaba dar mie nu-mi place.
Cica asa ar fi conformatia corpului de para/lingura adica grasimea se depune doar in partea de jos a corpului, dar poate se face ceva.
Eu incerc zi de zi sa urc si sa cobor scarile(f bun pentru fund si picioare)si ma plimb mult cu bicicletabig grin