| Byencutzz a întrebat:

Buna prietenihappy
As vrea sa va cer >parerea:"
As vrea sa mai slabesc, sa zic asalaughing. Nu sunt grasa, am fost grasuta si acum am mai slabit dar totusi nu este cum vreau eusad. iarna m-am ingrasat f rau cand erau >sarbatorile:" dar dupa ce a trecut nebunia cu dulciuri am fost si putin indragostita ceea ce m'a ajutat si am dat jos 5 kg, dar fara sportcrying
Vreau sa spun ca sport n'am facut deloc, doar ca ieseam p afara si ma plimbam. Am auzit acum d o metoda sa slabesc frumos si mai repede sa ma invelesc in punga laughing si sa alerg asa sa fac exercitii >:"
Ce parere aveti?happy
Unde as vrea sa slabesc cel mai mult este la " aripioare" si la fesieri; abdomenul il am plat e perfect mai am decat joslaughing
Un sfat :*
Ms fundoiii`:X:*

2 răspunsuri:
| puffika a răspuns:

Pai ai putea sa faci fistness este foatre folositor numai o ora pe zi si chiar iti recomand sau alearga o ora si mananca mai multe legume.Succes!

| ManutzuWolfy a răspuns:

Fa si tu sport.hee hee Si incearca sa nu mananci mult seara...Nu manca grasimi.Si dulciuri.