| Cozyy a întrebat:

Buna
as vrea sa stiu daca fitball, aerobic, taebo te ajuta sa slabesti? cand zic slabesti nu ma refer la 5 kg ci la 13, 14 kg

2 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Buna. Orice exercitiu fizic este adversarul grasimii insa daca intr-adevar vrei rezultate sigure iti recomand cu caldura dieta Dukan (dietadukan.ro).

Dieta recomanda activitatea fizica (mersul pe jos) cu grija fata de alimentatie. Acum, daca vei inlocui mersul pe jos cu o activitate fizica mai intensa (asa cum am facut si eu dealtfel) o sa fii realmente surprinsa de efecte happy.

Succes!

| Cosmin86 a răspuns (pentru leonardo):

Dieta dukan e destul de stupida, iti mareste aciditatea din stomac si nu e pentru oricine. Ma rog, in general dietele X sau Y de pe net sunt stupid, trebuie sa-ti faci propria dieta, pentru organismul tau, NU ceva general