| Panda10213 a întrebat:

Daca fac exercitii cardio pentru picioare o sa mi se faca picioarele frumoase? Adica mi se va dezvolta masa musculara la picioare sau voi slabi? Dau funda si astept multe pareri :*

4 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Da ti se subtiaza piciorul si la subtiat piciorul e bun si alergatul

| Swaggy1008 a răspuns:

Buna! Depinde de forma si stilul picioarelor tale. De exemplu, eu si prietena mea, avem picioarele groase, in special in zona coapselor. Am incercat amandoua niste exercitii, dar au dat roade numai pentru mine, nu si pentru ea. Cred ca ar trebui sa incerci timp de 1-2 luni sa faci asta, dar nu uita ca, chiar daca nu slabesti este bun pentru sanatate! :3puup

| Panda10213 explică (pentru Swaggy1008):

Uite care e ideea.Eu sunt slaba.Am vazut ca nu ma pot ingrasa si m-am gandit ca daca as face niste exercitii pentru picioare mi s-ar dezvolta masa musculara si as `parea`mai grasa. Adica nu as fii un bat cu norma intreaga daca intelegi...

| AskAlex a răspuns (pentru Panda10213):

Masa musculara nu se face cu cardio. Daca faci cardio slabesti.