| deliadelia17 a întrebat:

As vrea si eu sa fac six pack, am 1, 65 si 59 de kg si am burtica sad, ce exercitii si cate ar trebui sa fac sa scap de burtica si sa fac"patratele"? si in cam cat timp o sa fac patratele? plus o dieta hiperproteica. :*

3 răspunsuri:
| JusTPauL a răspuns:

Te-aş putea ajută eu să slabesti dar fără pătrăţele, ori ne jucam" ori jucăm x şi 0.

| rafa1987 a răspuns:

Deci primul rand dieta, odata pe saptamana poti sa mananci ce vrei, dar dieta sa fie dieta ca altfel adio 6 pak,far grasimi, dulciuri, sare, sucuri acidulate tot ce are zahar, pentru ca corpu uman are nevoie de 6 grame de zahar si 6 grame de sare pe zi tot ce este peste se trasforma in grasimi, si sa bei numa apa si multa 2 l e sufiecient pe zi, dupa aia iti trebuie ceva pentru arderea grasimilor, fa de doua ori pe saptamana alergare max 30 de min, si abdomene poti sa faci o zi da o zi nu, cate 3 seri pana la epuizare si 30 de secunde pauza intre ele nu mai mult k sunt muschi mici si se recupereaza repede, la fel antrebat si gambewinkingcrede-ma ce zic k fac culturism de 10 ani happy tinete si o sai ai rezultate max intr-o luna jumate si vede ff bine, si tine minte abdomenele se fac in bucatarie nu in sala happy

| DragosAlin a răspuns:

Esti fata, pentru ce naiba iti trebuie six pack?