| Riot181 a întrebat:

As vrea un site de unde pot comanda creatina sau proteine, dar acest site sa poata face livrarea si prin posta nu numai prin curier! Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Niciuna. Poti sa iei ce preferi, au fix acelasi continut.

3 răspunsuri:
| Andrey12 a răspuns:

Uite aici : http://www.redis.ro/ro/. Sunt cei mai buni. In opinia mea, livrarea prin curier este mai ok decat cea prin posta.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Andrey12):

Redis... cei mai buni? DE CAND?

Cei mai buni sunt Optimum Nutrition, Muscletech, Gaspari, Dymatize... nici nu se compara cu faina ieftina de la redis.

| Riot181 explică (pentru Cosmin86):

Salut! Imi poti spune terog si ce diferente ar fi intre creatina capsule si cea praf? Adica ajuta una din ele la o dezvoltare musculara putin mai rapida? happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Riot181):

Niciuna. Poti sa iei ce preferi, au fix acelasi continut.