| talentul a întrebat:

Buna ati avut cv rezultate de la produsul mass tech? va merge bine cu el? Eu mi-am luat acum o cutie, si nu stiu exact sa iau 5 cupe dupa antre? voi cate imi recomandati?

2 răspunsuri:
| Alinaka a răspuns:

Am citit pe http://is.gd/ASUhRu se ia o cupa la 100-200 ml lapte sau apa, se poate lua inainte si dupa exercitii fizice.

| crystygye a răspuns:

Muscletech si Dymatize vandute de megaproteine, sunt cam cele mai calitative produse din Romania, in special pe partea de proteina. Orice ai lua de la firmele astea are efect maxim garantat.Restul conteaza de mesele tale, antrenament, odihna. Poti lua si steroizi, daca nu mananci cum trebuie vei ramane la fel.
Sunt suplimente si nu inlocuiesc mesele.