| rumble123 a întrebat:

Salut, a luat cineva gfx 8? vreau sa stiu daca merge sa iau 1 cupa pe zi gen daca se vad rezultate si asa (pe cutie scrie 2 cupe pe zi dar deja 125 lei la 10 zile mi se pare exagerat). Eu am antrenament dimineata si as vrea sa iau doar dupa antrenament o cupa si atat....Se vor vedea rezultate si asa?

8 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

1. Gfx are o gramada de zahar. Nu e mai ieftin sa cumperi zahar din cora?

2. Cate fripturi mananci pe zi?

Fara o alimentatie serioasa ( care costa gen 300 de lei la 10 zile chiar mai mult ), nu pui muschi.

| rumble123 explică (pentru Cosmin86):

Am prieteni care merg la sala si nu mananca fripturi sau regim strict pentru muschi ( mananca numai porcarii de la mc si covrigi) si sunt matahale de muschi intr-un an. Vreau doar gfx sa iau pentru ca e cel mai bun produs de la pronutrition dar voiam sa vad daca isi face treaba cu 1 cupa pe zi. Multumesc

| Cosmin86 a răspuns (pentru rumble123):

Depinde ce intelegi prin "matahale" de muschi.

Si cel mai bun de la pronutrition este WPI, nu GFX happy

p.s. : daca tu vrei sa pui muschi doar cu splimente, fara fripturi si mancaruri pentru muschi, atunci iti meriti soarta sa ramai un copil firav, care admira alti COPII FIRAVI pe care ii vede "matahale de muschi".

Matahala de muschi = 105 kg cu patratele.

| rumble123 explică (pentru Cosmin86):

Am zis eu ca vreau sa ma fac de 105 kg doar din suplimente? ...si da se poate fara mancare de regim strict si fara suplimente sa ajungi "matahala" crede-ma. Bafta

| Cosmin86 a răspuns (pentru rumble123):

Da, te cred ca se poate, cu steroizi si doping laughing

Hai ma copil mic, maturizeaza-te.

Copiii mici care vor sa puna muschi fara MULTA MANCARE isi merita soarta sa ramana niste PAMPALAI FIRAVI ( sau sa se dopeze ca alti retardati ).

E treaba ta daca vrei sa ramai un pampalau firav.

p.s. : GFX e pentru sarantoci.

| SiLaS a răspuns:

Un supliment mai prost calitativ decat ala nu ti-ai putut alege? Incearca ON Serious Mass sau BSN True Mass daca vrei sa vezi schimbari, sportul asta nu este pentru oricine.Si daca vrei sa pui masa musculara iti trebuie alimentatie de masa musculara, nu mananci orice copile.

| rumble123 explică (pentru SiLaS):

Daca la tine nu a dat rezultate nu inseamna ca gfx nu este bunwinking cat despre mancare nu poti manca in fiecare zi friptura si peste + fructe crede-ma. Bafta

| SiLaS a răspuns (pentru rumble123):

Serios,nu poti manca zilnic, ei bine uite ca eu mananc friptura de 3 ori pe zi si fructe, crede-ma.Ce rezultate sa dea faina aia cu zahar, daca vrei sa iei un supliment bun ia ON Serious Mass, BSN True Mass sau Whey Gold nu GFX-8