| Tyaa a întrebat:

Buna
Ce credeti despre fetele care joacaa fotbal?big grin
Si care fac fff mult sport?happy

7 răspunsuri:
| jean4 a răspuns:

Aceste fete sunt idealul meu in materie de fete. Ador cand vad fete care joaca fotbal sau alt sport.

| AvalohAlyn a răspuns:

E foarte sanatos sa faci un sport. Fetele acelea au o pasiune foarte frumoasa,fotbalul care in general e pentru baieti dar nu are nimic daca si fetele joaca.
Exista si fotbal pentru fete, de performanta, am vazut la televizor.

| Plague a răspuns:

In general arata bine, dar mai rar gasesc care sa fie si inteligente. Cele mai multe sunt superficiale si fitoase, singura lor calitate fiind aspectul atragator. Cat despre fetele care sunt sportive, dar si intelectuale (rare exemplare)...sunt super, altceva nu stiu ce sa zic.

| Guster a răspuns:

Sexy, asta daca nu au un comportament de stadion si un vocabular asemanator maidanului. Sportul face f bine, si rezultatul este un corp de invidiat.

| a_7338 a răspuns:

Sunt ok atata timp cat u sunt baietoase si nu au mushi exagerati si nici sa nu fie obsedate gen sa vb doar despre asta big grin

| kryssy_6491 a răspuns:

Si mie imi place fotbaul, dar joc doar la scoala cu baietii la ora de sport cand nu am chef sa fac ce fac celelalte fete sau cand am ocazia.ador sportul, eu nu joc fotbal ff des, dar in schimb joc tenis (de masa) de performanta volei si handbal.sunt si o ff buna dansatoare(predau la scoala meh dansuri impreuna cu profa de sport), iar de la anul vreau sa mg la junii sibiului.(acum sunt in clasa a 8-a)si la capitolul "invatat"nu stau prost, am mtt diplome la diferite olimpiade (pe viitor vreau sa devin medic psiholog).oamenii care fac sport sunt de obicei oameni comunicativi si deschisi. facand sport te poti exterioriza si largi cercul de prieteni. femeile care fac sport sunt si niste sotii si mame excelente, stiind sa-si educe copilul intr-un mod sanatos(atat fizic cat si psihic) si sunt deschise la problemele acestora.indrum pe cat mai multa lume sa faca sport pentru ca e sanatos(in timpul liber macar) -ajutand astfel si mintea oxigenand-o pe langa fizicul de invidiat.kisswinkingsunt oameni care fac sport obsesiv, dar acela nu ati mai aduce nicio satisfactie, e bine sa-l faci regulat si sa fie o placere.:X

| Ili_4785 a răspuns:

Am o colega Cristina eu stau in Toplita si nu este echipa de fete asa ca joaca cu baietii este de 10 ori mai buna ca ei a fost transferata la echipa de fotbal feminin din Tg Mures si a luat locul 1 la campionatul natonal. Am o parere ff buna despre fetela care fac mult sport si prietena mea practica volei de peste 4 ani si are 12