| lolvere a întrebat:

Baieti vi se pare ceva prostesc, ciudat...ca fetele sa joace fotbal, credeti ca fotbalul este un sport doar pentru baieti?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cand o sa vedem si noi un meci de genul?
http://www.youtube.com/watch?v=hJOiCsL6eD0
Atunci nu s-ar mai batea pe stadioane suporterii:))

| Bacemi a răspuns:

Nu mi se pare deloc prostesc. Chiar am si urmarit meciuri de fotbal ale fetelor. Au drept oricand sa joace. Dar daca e sa plac o fotbalista sau o sportiva in general trebuie sa dea dovada de contrast. Pe langa forta si determinarea necesare in sportul respectiv trebuie sa dea dovada de gingasie, de sensibilitate, de feminitate in primul rand. Astfel mi-ar parea prea masculine si nu m-ar interesa. Dar asta vorbind din punct de vedere al atractiei. Nu am nimic impotriva fetelor care practica un sport. Ba chiar unele sunt simpatice. De exemplu o admir pe Ada Nechita. Chiar daca in cazul ei vorbim de handbal si nu de fotbal.

| ATHOS a răspuns:

Sportul, frumoasa domnisoara, este pentru toata lumea!
Pentru cei care gandesc altfel nu-ti face nici un fel de probleme.
Marcheaza cit mai multe goluri!

| Doddel a răspuns:

Nu mi se pare prostesc deloc
mi-ar placea sa stiu fete care joaca fotbal

| perro12 a răspuns:

Nu de ce sa mi se para ciudat, doar avem drepturi egale.Acum ca uni sunt obisnuiti sa vada fetele pe margine incurajandui si nu invers este altceva happy.
Oricum am vazut cateva meciuri de forbal cu fete si joaca destul de bine (unele) deci baieti trebuie sa avem grija ca ne prind in offside

HF

Răspuns utilizator avertizat
| claudiua a răspuns:

Lolis, daca tie iti place un sport nu ar trebuie sa iti fie rusine sa il joci doar pentru ca esti fata. Si o colega de amea joaca fotbal, cu noi la sala si nime nu ii zice nimic.