| oana019235 a întrebat:

ce exercitii ar trebui sa fac sa scap de burta?
Fac abdomene, genoflexiuni si merg cu rolele, dar nu prea cred ca astea ajuta.Deci ce ar trebui sa fac sa scap de grasime?

Funda si scuzati categoria.

3 răspunsuri:
| Jukutzel a răspuns:

In primul rand tine o dieta sau nu manca pana te saturi si continua sa faci aceste exerciti pe care le faci si ai mai putea adauga si fugitul dar nu rezistenta fugi de incalzire lejer vreo 2 minute apoi 30 de secunde sprint si repeta tot asa macar de 3-4 ori pe saptamana, sigur din prima nu o sa reusesti sa faci mai multe ture dar cu timpul te obijnuesti. Sau ai putea sa te duci la inot, tenis de camp sau voley/handball. Sper sa reusesti. Bafta.

| Rules16 a răspuns:

Trebuie sa tii o dieta echilibrata inainte de toate astea.90%conteaza mancarea, 10% exercitile

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rules16):

Mda,si cum de renumitul Vigheciu dupa ce face sala mananca la Dristor? Ti-ai dat si tu cu presupusu....Indr-adevar ca sa slabeasca nu trebuie sa mai manance prajeli, dulciuri si sucuri, dar nu-i adevarat ca mancarea conteaza 90%...