| ILoveMusic25 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati...Sunt fata, am 1.63 si 63 kg. Am multa grasime pe burta si nu stiu cum as putea sa scap de ea. Recent am vazut un video in care zicea ca cica nu scapi de grasime cu sport,cu abdomene, si antrenandu-ti muschii. Voi ce exercitii ati facut pentru a scapa de grasime si v-au dat rezultate?
Va multumesc mult!

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cu abdomene isi strici coloana, daca vrei isi dau un program gratis e mortal vb serios, vrei?

| SiLaS a răspuns:

Hai sa iti explic eu cum sta treaba.Persoana aceea avea partial dreptate.Este foarte adevarat ca prin alimentatie poti ajunge la un corp superb dar iti trebuie si un antrenament.Pentru slabit eu iti recomand antrenament de tip cardio insemnand ( alergat, steper, biciclete eliptice) Si in primul rand trebuie sa iti aranjezi foarte bine alimentatia altfel o sa faci exercitiile degeaba.Si un ultim sfat nu face abdomene. Daca vrei sa slabesti prin abdomene si vrei sixpack il faci din exercitiile mentionate mai sus+alimentatie. Bafta!

| Nonameagain a răspuns:

Mai putina mincare si mai multa miscare.

| StefaniaNeagu a răspuns:

Te costa o funda! :)) https://www.youtube.com/watch?v=YwtmXtov9yw la mine a dat rezultate foarte bune, e destul sa faci 8 minute daca nu rezisti mai mult! E un video foarte bun!

| ILoveMusic25 explică (pentru StefaniaNeagu):

Si cat ai slabit?

| ILoveMusic25 explică (pentru StefaniaNeagu):

Nu mananc mult!

| StefaniaNeagu a răspuns (pentru ILoveMusic25):

Crede-ma ca nu m-am suit pe cantar. Dar am slabit considerabim!

| RunForLife a răspuns:

Daca faci abdomene de 4 ori pe saptamana, alergi de 3 ori pe saptamana cate 30 de minute sau 3 km vei vedea rezultatele...bea multa apa si nu manca dupa 6 seara