| Enjinak a întrebat:

Buna! Ce Exerciții îmi puteți recomanda pentru slăbit? Picioare, solduri, tot corpul.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru slăbit baza este alimentația, ai nevoie de 3 mese făcute cu cap,eu am ales alimente care suprima foametea, dimineața carne de vita+cartofi fierți,dupa masa,ovăz cu lapte și piept de pui grătar,seara o conserva de peste și o conserva de peste,mai consum iaurt greșesc, porto ale,mere, supe, ciorbe, salate, fructe

| RAY a răspuns (pentru RAY):

De fasole

| ruddy a răspuns:

Totul este din alimentatie, si exercitiile ajuta, dar degeaba te antrenezi intens daca nu ai o alimentatie corespunzatoare.

| RecKinul a răspuns:

Apucãte de agriculturã şi du-te la prãşit.

| Depoka a răspuns:

Cauta pe Youtube - Chloe Ting și găsești acolo foarte multe videoclipuri cu ce trebuie sa faci. La mine curg apele cand fac acele exerciții. Foarte importantă este și alimentația. Spor!

| minneko a răspuns:

Cauta pe google play, appstore sau alalalt de iphone cum o fi la telefonul tau o aplicatie pentru slabit, de exemplu sunt foarte multe care pe mine m-au ajutat.
Doar cauta "workout" sau in romana, cum vrei happy