| roland2948 a întrebat:

Ce parere aveti despre concentratele/izolatele proteice din zer de la Redis,cele din gama Pak, fara aroma.A folosit cineva?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Ele sunt ft bune, ca sunt 100 % naturale, chiar nu au NIMIC adaugat.

DAR, proteina in stare naturala nu are un gust prea grozav happy

Daca rezisti...

| roland2948 explică (pentru Cosmin86):

Gustul nu e problema.Dar am auzit foarte multe zvonuri ca proteinele de la Redis sunt de foarte proasta calitate.Totusi,izolatele/concentratele fara aroma am vazut ca sunt fabricate in alte tari, ceea ce ma face sa am mai mare incredere.

| Cosmin86 a răspuns (pentru roland2948):

Astea sunt fabricate in Olanda, Redis doar le importa.