| rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrfffffffffff a întrebat:

Buna ce schiuri sa aleg intre atomic 206 si blizzard radius zero 210 nu stiu care sunt mai bune cine ma ajuta ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| GreenB0y a răspuns:

Salut! parerea mea este sa alegi atomic 206 deoarece sunt ma latite in capete, si sunt mai bune pentru slalom dar, daca tie iti olac si blizardurile n-am nimic in potriva

| rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrfffffffffff explică (pentru GreenB0y):

da si parerea mea este ca alea atomic is mai bune ai funda!

1 răspuns: