| RoxanaRossa a întrebat:

cum as putea slabi 4 kg? As vrea cateva diete naturale, exercitii, orice pentru abdomen ..cat mai detaliate ...multumesc!

5 răspunsuri:
| Neverrrrrr a răspuns:

Https://m.youtube.com/user/Angelfitnesss Te poate ajuta acest youtuber

| kiri11 a răspuns:

Incearca geen coffee-ul happy eu cel putin am slabit asa si repede. Mese fixe si in jur de 30 min de exercitii/alergat zilnic. happy bafta!

| KanezuY a răspuns:

Faci sport! Recomand sa alergi 1-2 ore pe zi si sa faci cate 30 de flotari si abdomene zilnic!

| Clorox a răspuns:

Lasa slabitul, nu-i mare branza, pur si simplu, ai grija ce mananci si mai alearga si tu din cand in cand!