| anonim_4396 a întrebat:

Cum e mai bine: sa antrenez toate grupele de muschi intr-o zi sau sa exersez in fiecare zi alta grupa de muschi?

3 răspunsuri:
| LadyMelian a răspuns:

In fiecare zi e bine sa lucrezi alte grupe de muschi.Intr-o zi faci abdomen, intr-o zi picioare, intr-o zi spate si piept.

| digitalchocolate a răspuns:

Salut! in fiecare zi se lucreaza alta grupa de muschi.De exemplu, eu azi am lucrat la spate si biceps, iar maine o sa lucrez la picioare si tot asa, cu alte grupe de muschi. Ar fi indicat sa iti stabilesti un program pe care sa il urmezi. Succes! happy

| MadAlice1 a răspuns:

Daca esti incepator mai bine intr-o zi cite o grupa de muschi. Trebuie sa-i lasi sa se relaxeze. Daca faci suprafortare nu te vei putea misca 2 zile sau chiar 3.