| Georgestaff08 a întrebat:

e bine daca antrenez o grupa de muschi de 2 ori pe saptamana de ex: fac piept luni si joi e bine?

4 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Da, este perfect.

| alin100 a răspuns:

Nu,nu este bine, deoarece pieptul este o grupa mare de muschi si trebuie lucrata o singura data pe saptamana si foarte intens, bineinteles, asta daca vrei sa ai rezultate!

| Hopahopa a răspuns:

Eu zic ca depinde de cat timp faci sala, adica daca esti incepator e bine sa ai un program care sa cuprinda toate zonele in timpul saptamani dar daca ai deja o perioada buna de cand mergi la sala poti sa faci si de 2 ori pe saptamana piept, biceps

| Cosmin_Gherhes_1992 a răspuns:

Hey George, te eu te sfatuiesc ascendezi tot ma mult. Adica: trebuie sa cresti durata exercitiilor daca le faci de mult, si perioada. Daca faci de ceva timp, de 2 ori pe saptamana crestele si tu la vreo 3 zile, dupa cateva saptamani 4 zile. n-o ce sa zic. Depinde cat de bine esti construit, si depinde de ambitia ta. Sper ca te-am ajutat catu-si de putin, MULTA BAFTA!