| AlexStefanovici1234 a întrebat:

BUNĂ big grin
M-ar interesa un aspect:
Cam ce lungime au in general fasele bandaje (acelea pentru box/kick)?
Si se vand la bucata sau la set de doua?

Răspuns Câştigător
| FanulMeu a răspuns:

Se vand la set, din cate stiu eu au o lungime intre 3 si 5 metri, iti recomand sa cumperi de 5 metri

| AlexStefanovici1234 explică (pentru FanulMeu):

Iti multumesc mult. Dar care este diferenta intre una de 3m si una de 5?

| FanulMeu a răspuns (pentru AlexStefanovici1234):

2 metri laughing doar distanta, o poti pune sa te protejezi mai mult te invata antrenorul sa iti pui bandajele si de ce e mai buna aia de 5

3 răspunsuri:
| Radu_Traian_1992 a răspuns:

Salut. Eu cand am facut kickbox am luat un set de 4, 5m de la Everlast. Si a fos 50 de lei.