| Enjinak a întrebat:

De ce nu slabesc deși sunt în deficit caloric? Săptămâna trecută am dat 500 de grame jos acum am pus mai mult la loc. Dau funda la cel mai bun răspuns

9 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Cata apa bei si cat zahar consumi?

| Enjinak explică (pentru aditimus):

Zahar nu consum deloc. Nici dulciuri. Apa beau aproape 2l pe zi

| aditimus a răspuns (pentru Enjinak):

Ai un metabolisam lent atunci, foloseste argila si spirulina.

| Enjinak explică (pentru aditimus):

Nu vreau sa folosesc pastile.

| aditimus a răspuns (pentru Enjinak):

Cine a spus de pastile?
Argila e pamant sub forma de bulgari si spirulina e pulbere.

| Enjinak explică (pentru aditimus):

Pai și cum procedez cu ele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În afară de deficit caloric, trebuie să mai faci şi sport, cum ar fi jogging, care, după părerea mea, e cel mai eficient şi rapid mod în care poţi slăbi, ori gimnastică, dans, activităţi casnice, mers în pas alert pe stradă.

| Enjinak explică (pentru anonim_4396):

Fac și sport. Alerg în fiecare seara, fac și abdomene, dar nu pot mereu pentru ca sunt la muncă și nu am timp. Vreau sa slăbesc la burta și picioare. ma chinui de vreo 6 luni de zile și nu știu cum...