| bodonel001 a întrebat:

Buna!
De maine vreau sa iau creatina si as vrea sa stiu cam tot ce trebuie.Ce trebuie sa mananc,cand, cum etc.
Mentionez ca mi-am luat six star de la mega proteine.Pe aia scrie ca trebuie sa iau 57 de g(o cupa) inainte de antrenament cu 20-30 minute, nu-i cam mult?

2 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Cum sa mananci? ca un urs. mult si des, de preferat bogate in proteina. plus nu uita de somn, odihna la greu

| MassEffect a răspuns:

Sigur ca nu e mult in acele 57 g sunt in jur de 5 g de creatina, deci nu e mult.Cum adica cum sa mananci tot asa cum ai mancat, mananca mult si bine, incearca sa ai 5 mese bogate in proteina.