| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata.

Cei care au comentat meciurile de fotbal Romania - Ungaria si Romania - Turcia pe GSPTV sunt aceiasi care au comentat pe antena1?

Au fost comentatori diferiti pe ambele posturi?

Daca se poate cine stie sa mi zica si mie de la ambele meciuri si de pe antena1 si de pe GSPTV.

Daca a fost doar un comentator si restul invitati si ii stiti puteti sa mi spuneti.

Daca nu comentatorii doar daca ii stiti pe ambele posturi sau pe care stiti.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Au fost comentatori diferiti.
Pe Antena 1 a fost un comentator de baza, care se pricepe impreuna cu Vivi Rachita, fostul antrenor al Petrolului.
Pe GSP Tv au fost 15 comentatori care se schimbau prin rotatie si mai era unul cu experienta de ii mai ajuta.
Mie nu mi-a placut. Pe Antena 1 Vivi Rachita vorbea prea incet, iar pe GSP TV se cunostea lipsa de profesionalism a comentatoprilor incat cred ca si eu m-as fi descurcat mai bine.

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

In timpul meciului Romania - Turcia, unul dintre comentatori a specificat ca partida se difuzeaza si pe GSPTV si ca sunt comentatori diferiti (15 la numar), care intra prin rotatie. Din cate am inteles, cei 15 sunt aspiranti ai postului de comentator tv. N-am mutat pe GSPTV sa aflu cum ii cheama sau cum comenteaza, pentru a-ti da mai multe detalii.

| 5yr0Kk a răspuns:

Au fost diferiti chiar la antena 1 a zis ca e altcineva la GSP