| sasha898 a întrebat:

Duminica am competitive la ridicarea greutatilor (kettelbel) so Vreau sa stiu cum sa fiu mai pregatit, de ieri am concept sa iau creations, Da mai Vreau sfaturi. Ar fi bine sa ma antrenez clinic pina atunci sau mai bine vreo 2 zile sa odihnesc. Pe la 10 dimineata se Da inceputu. Ms!

3 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

E bine sa mergi odihnit la concurs. Nu am inteles ca vrei sa iei. Mananca ceva carbohidrati seara dinainte concursului, poti sa mai iei eventual creatina.

| Cosmin86 a răspuns:

Ce-ai inceput sa iei? Cuvantul "creations" inseamna "creatii".

Inghiti haine de moda? Sau ce naiba vrei sa spui? Ai o exprimare complet CRETINA.

| sasha898 explică:

Cosmine cer scuze! Era pus mod corectare automata a cuvintelor. Vroiam sa zic creatina