| dartagnon a întrebat:

dupa 5 luni de sala am hotarat sa fac o pauza de 3 saptamani.Azi m-am reapucat de sala si am observat o scadere in forta.De ex: la biceps la flexiile cu haltera acuma fac cu doar 5 pe o parte iar inainte faceam cu 8, 5 pe o parte.In greutate nu am scazut deloc. Ar trebui ca de saptamana viitoare sa recuperez, saptamana asta fiind ca una de acomodare?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Nu ai scazut in forta, trebuie doar sa te acomodezi din nou cu exercitiile, saptamana asta fa cu cat poti si maresti apoi

2 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

3 saptamani nu e 3 zile, e normal sa, scazi in forta.
Saptamana asta iti reintrii in forma si de saptamana viitoare ar trebui sa iti revii la forta initiala.

| hibrid112 a răspuns:

Da, asa se intampla in prima eventual a 2 a sapt o faci de acomodare dupa totul ar fi normal sa mearga ca inainte bineinteles daca perioada aia de 3 sapt nu ai stat lemnhappy