| anonim_4396 a întrebat:

fac fotbal inscris in competitie si am 16 ani de obicei joc fundas central si cateodata mai joc si fundas stangahappy am 1, 82 si 80 de kg da am un corp chiar ok numai abdomenul ma strica da nu se pune problema ca oricum incep antrenamentele luna viitoare si o sal modelez, dar intrebare e cam cate kg mi-ar trebui ca si fundas central la 1, 82 ca de crescut o sa mai cres si treptat la cum o sa cresc o sa pun si kg necesare, dar acum cate kg mi-ar trebui ca sa fac treaba buna, mai mentionez ca practic sportul organizat de 3 ani, dar acum mi sau deschis si alte porti de o posibila performanta happy Intrebare pentru cunoscatorihappy Funda.

Răspuns Câştigător
| BeautifulAngelOana a răspuns:

Ba,da esti culmea rau de tot! Cu mine ai ce ai, da cu el si cu ceilalti ce ai! Cine dracu te crezi? Stai dracu in banca ta si nu mai comenta aiurea! Daca face fotbal nu inseamna ca nu are creier!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era clar ca doar corpul e ok. La cum gandesti si scrii nu se astepta nimeni sa fie vorba de creier.

| anonim_4396 explică (pentru BeautifulAngelOana):

Ia uita-te cum scrie si cum se exprima, proasto happy Nu prinzi, nu? Pai nu ai cum de vreme ce esti din acelasi aluat de prostie ca el. Bai, dar ce v-am prins la rand, toate esecurile ginecologice sunt pe TPU laughing

| BeautifulAngelOana a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Multumesc de Fundita

| BeautifulAngelOana a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba,da esti culmea rau de tot! Cu mine ai ce ai, da cu el si cu ceilalti ce ai! Cine dracu te crezi? Stai dracu in banca ta si nu mai comenta aiurea! Daca face fotbal nu inseamna ca nu are creier!

| Tinu1996 a răspuns:

Ca fundas central ar trebui sa ajungi pe la 72-75 de kg! Bafta!