| Micloș_Alex_2001 a întrebat:

fac fotbal si uneori in teren nu ma pot concentra sau nu am 'vână' ..de ce? Si cum pot rezolva problema? Multumesc.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Talentul si aptitudinile necesare fiecarui sport daca nu sunt inascute, insusirea lor s-ar putea sa nu se poata produce oricat de mult ai incerca si insista.Incearca sa-ti suplimentezi antrenamentele pentru a compensa ceea ce nu te-a inzestrat natura.

| Micloș_Alex_2001 explică (pentru corbulalbrosu):

Bine.dar pana acum cateva luni nu avean problena asta.

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care este ceva de data recenta ai putea primi raspunsul adecvat de la medicul lotului, preparatorul fizic sau chiar de la antrenorul tau. Poate fi ceva trecator si tu te impacientezi degeaba.