| XcrisSSx a întrebat:

Imi puteti da siteuri unde pot face exercitii pentru abdomen biceps, tricepsi si asa mai departe.Multumesc!

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Insanity Deluxe Edition

| XcrisSSx explică:

Multumesc,pentru siteuri mai ales ca unele sunt acasa deoarece deocamndata nu ma duc la sala, am 14 ani si cam pe la 16 ani ma voi putea duce!

| rhino50 a răspuns (pentru XcrisSSx):

Dc la 16 ce legatura are, sa nu zici faza cu inaltimea ca deja din ce in ce mai mult o aud

| XcrisSSx explică (pentru rhino50):

NUlaughing)Nici vorba! Aici parintii sunt problema deoarece, spun ca dabea din a 10-a ma pot duce, ceea ce suna aiurea dar n-am ce face!

| Wehes a răspuns (pentru XcrisSSx):

Ar trebuii sa, stai de vorba cu ei si sa le explici ca nu au de ce se ingrijora.
Sursa de antreament : culturism.ro

| rhino50 a răspuns (pentru XcrisSSx):

Asta cu parintii o rezolvi tu...

model de antrenament http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html
gasesti acolo si ce suplimente poti luat, alimentatie...Bafta

| XcrisSSx explică (pentru rhino50):

Inca o intrebare defenirea inseamna..., dau un exemplu:sa observi ca abdomenul se vede sau?

| rhino50 a răspuns (pentru XcrisSSx):

Scz da nu am inteles nimic din ce ai scris...

| XcrisSSx explică (pentru rhino50):

Adica, ce inseamna definirea si daca e tot una cu slabirea!?

| rhino50 a răspuns (pentru XcrisSSx):

Definirea-arderea grasimilor/eliminarea stratului adipos