| Fyzion a întrebat:

Salut,imi puteti spune cum sa cresc masa musculara? fara sala? pastile cv din astea usoare fara sa afecteze, nu vreau sa nu mai cresc sau ceva genu, am 16 ani,si sunt cam slab, si Proteinele sunt bune, te ajuta cu ceva?, Imi puteti spune ce sa iau?
DAU FUNDAAA

2 răspunsuri:
| Aaaaaaaaandrei a răspuns:

Tu vrei ce nu se poate.
Ai doua optiuni:
1.Te apuci de sala si cu timpul ajungi la masa musculara dorita.
2. Bagi pastile si faci sala o perioada mai scurta ca sa ajungi la masa musculara dorita.Nu conteaza ca opresti cresterea, si iti distrugi organismul impprtant e ca arati bine intr.un timp scurt

| Cosmin86 a răspuns (pentru Aaaaaaaaandrei):

Ce intelegi prin "pastile"? Daca te referi la suplimente, nu distrug nimic happy

Iar chestia cu "opresti cresterea" e o cretinitate maxima...