| Dudulica9 a întrebat:

Salut, imi poate spune si mie cineva ce proteine sa iau la sala sa cresc in masa musculara? Mulţumesc

7 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Mancare. mananca mancare.

| Dudulica9 explică (pentru peperonies):

Inafara de proteina din mancare

| DovleacTurbat a răspuns (pentru Dudulica9):

Da' cât esti de mare ursule de nu mai faci față cu alimentația?

| Dudulica9 explică (pentru DovleacTurbat):

Mai bine taceai

| peperonies a răspuns (pentru Dudulica9):

E suficienta si deseori prea multa. mananca si o sa te faci mare.

| DovleacTurbat a răspuns (pentru Dudulica9):

La ce întrebarea pui, mai bine apucă-te de şah, altceva că aici n-ai nicio treabă. La 60 kg ale tale ce p#$^ mea de "proteine să iau la sala să cresc" vrei mă? Vezi că se numește pudră proteică, suplimente proteice nu "proteine". Învață ce-i mâncarea nu gata "proteine că nu mai cresc"

| Al999 a răspuns:

Whey protein, Serious Mass...astea ti le recomand insa cel mai important factor pentru a creste in masa musculara este mancarea.
Se numesc suplimente alimentare pentru ca sunt un plus la alimentatia ta.
Trage tare