| sasha898 a întrebat:

Imi zice si mie cineva cum dau burta jos nu am multa grasime asa putin dar ma enerveaza rau ca din cauza burtei nu mi se vad patratelele cind pun mina se simt foarte bine pentru ca ma duc la sala. ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| dragos38 a răspuns:

Trebuie sa ai vointa gasimea se duce greu deoarece ea se elimina uniform nu doar de pe burta, si depinde si de tipul somatic pe care il are organismul.

5 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Pai poti face abdomene, zilnic, poti merge o ora la alergat, sa iti echilibrezi regimul alimentar, fara atat de multa carne sau paine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SI la sala, nu ai slabit deloc? la banda? niste flotari, genoflexiuni, abdomene. la trapez ceva, la ramat cu ganterele. pana mea, daca esti la sala, si nu slabesti, inseamna ca degeaba o faci!

| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
Eu am reusit sa dau burta jos foarte repede prin alergat dimineata.
O ora de alergat este de ajuns.Iar seara dupa 6 sa nu mai mananci nimic.Doar un iaurt cu cereale la 6 si atat.In 2-r saptamani se vad rezultatele.
Succes!

| FlorinelDaniel a răspuns:

Regim dimineata un fruct
la pranz ceva fript de preferat ar fi carnea de pui cu niste cartofi nature.
seara o salata

| 21ionut12 a răspuns:

Regim cu pesti:
dimineata stiu ca n-am
la 12 crap de foame
si seara somn usor