| CookieMonsterRawr a întrebat:

In urma cu cateva luni m-am ingrasat putin si as vrea sa mai dau jos ceva. Am 1, 72 si 64 kg. Am primit multe observatii de la persoane pe care nu le-am mai vazut de ceva timp "Te-ai mai ingrasat" Va dati seama ca nu mi-au picat bine asa ca m-am motivat sa slabesc. De vreo 2 saptamani alerg in fiecare seara cam 40-50 de minute. La capitolul alimentatie nu situ daca stau foarte bine, adica, consum pachetul de la scoala + un ceai sau o cafea iar apoi pe la 5 inca o masa de pranz. As vrea ca de la sfarsitul saptamanii acesteia sa ma apuc de sala. Ce exercitii mi-ati putea recomanda, tinand cont ca nu am mai fost niciodata la o sala de fitness, nu stiu cum ar trebui sa utilizez aparatele sau in ce combinatie. Cel mai mult mi-as dori sa imi subtiez picioarele. Dau fundita celui mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu instructorul de la sala, sa-ti faca un program si sa te invete sa faci exercitiile corect.

Si sa te invete sa mananci.

| ZambetDeGheata a răspuns:

Uneori "te-ai mai ingrasat" nu e ceva rau