| DropsOfLov3 a întrebat:

Buna ....La mine la liceu se face uneori si inot in locul orelor de sport. Iar eu nu prea as vrea sa fac data asta. Cam ce motive m-ati sfatui sa ii spun profesorului?

Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Danieladaniiii a răspuns:

Depinde, daca vrei sa fie minciuni si scuze ca sa nu faci sport ceva gen ca te doare picioru, stomacul, capul si altele. Daca vrei sa ii spui adevarul trebuie sa ii spui ca tu nu poti inota, si ca nu iti place acel sport. Si daca vrei, poti lua ceva scutire de la medic parca in care esti scutit tot anul de la orele de sport, dar nu stiu daca alea nu se iau numai de la medicii sportivi. Sper ca te-am ajutat. Funda?