| ciumanghel a întrebat:

M-am apucat de sala cam de 3 saptamani in timpul acesta nu am luat nici un fel de proteine sau ceva de genu.am luat acum3-4 luni 60pastile danabol ca sa cresc in greutate. dar nu am facut sala doar seara cateva tractiuni flotari de astea.Am175 inaltime si60 greutate. ce as putea sa iau acum?

Răspuns Câştigător
| dragos888 a răspuns:

Pai alcatuieste-ti un antrenament de 4 sau 5 zile pe saptamana si poti sa-ti faci o portie sanatoasa de proteine acasa din branza lapte 1 ou amestecate. asa vei creste sanatoshappy sper ca ti-am fost de ajutorwinking id-ul meu e dragos809 daca vrei sa vbm mai multe despre te pot ajuta cu placere

| Cosmin86 a răspuns (pentru dragos888):

Tu chiar poti sa mananci amestecul ala fara sa ti se faca greata?

8 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Daca ai luat danabol, sper ca ai luat si liv 52 + un ciclu de recuperare dupa, nu? Cate mese ai avut pe zi cand luai steroizi?

| ciumanghel explică (pentru Cosmin86):

Am avut vreo5-6 mese pe zii...nu am luat nimic doar danabollaughinglaughingmerg de3-4 ori pe saptam, ana la sala este e a4...

| Cosmin86 a răspuns (pentru ciumanghel):

Nu se ia singur, o sa dai jos aproape toata masa musculara pe care ai pus-o + ca ti-ai stresat ficatul si rinichii degeaba. Mai bine faci un ciclu clasic : testosteron injectabil + danabol + liv52 si apoi un PCT ( ciclu de recupare, extrem de important, sa-ti restabiliesti productia de testosteron a corpului si altele ).

Nu mai lua steroizi aiurea, daca vrei neaparat steroizi i-ai cum trebuie, altfel multumeste-te cu suplimente

| Megulete_Alexandru_1995 a răspuns:

Trage la sala mult pana se incalzeste muschiul si creste.
Exact dupa aia sa mananci sare goala "mai mult".
Pentru ca bulele de sare se pun e muschi si iti ramane muschiul asa da trebuie sa tragi in fiecare zi pentru rezultate vizibile. Bafta

| Cosmin86 a răspuns (pentru Megulete_Alexandru_1995):

Muschiul NU creste la sala.

Sa tragi in fiecare zi? In niciun caz, muschii se dezvolta IN ZILELE DE PAUZA. De sare nu mai zic, ai aberat complet.

Tu chiar nu stii NIMIC despre sportul asta, nu?