| waj a întrebat:

Buna, m-am apucat recent de sala dar am o problema destul de mare privind rezistenta si realizarea unor anumitor exercitii: articulatiile. Stie cineva ce as putea face sa nu ma mai doara dupa antrenament? Precizez ca imi pocnesc mereu cand incerc sa fac exercitii mai intense.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu le mai forta atat de mult, probabil ca de aceea dor.

| Cehoslovacia a răspuns:

Daca te doare atunci evident este o problema si mie imi trosnesc destul de tare dar cam rar in ultima perioada de cand am inceput sa iau colagen, sigur ca nu m-au durut.
daca doare atunci e cazul sa te vezi cu un doctor.