| Raluka21 a întrebat:

:-D De toamna viitoare as vrea sa ma apuc de volei, o sa fiu clasa a9a. As vrea sa stiu daca e greu sa inveti, sau nu. Pana acum jucam volei si in gimnaziala, dar doar in orele de sport. Si nu era cine stie ce. laughing Dar daca o sa ma apuc de volei cam cat timp imi ia sa invat sa joc cat mai bine? Si daca joc volei, cum o sa se dezvolte corpul meu? P.S.: Sunt deja inalta, am 1.70. laughing Dau fundita. :-X

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Nu,nu e greu sa inveti, ai nevoie de cateva antrenamente si vei intra in ritmul celorlalti, mai ales daca ai mai jucat. Legat de dezvoltarea corpului, vei creste destul de mult, mai ales ca voleiul este un sport care te ajuta sa te inalti.

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu e greu, sunt cateva reguli

| Kariin a răspuns:

Inaltimea ta este buna. E foarte usor voleiul!

| Alexandra740 a răspuns (pentru Kariin):

Ai nu ma nebuni cred ca nu il practici si de aia vorbesti...

| tiaRa12 a răspuns:

E simplu voleiul

| Alexandra740 a răspuns (pentru tiaRa12):

Atata timp cat faci volei din distractie si din plictiseala... e floare la ureche dar daca faci ca mine volei de vreo 4 ani si inca invat lucruri noi ca fac de performanta crede-ma ca nu e niciodata simplu!winking