| anonimul_4246 a întrebat:

peste cateva zile am examen la sport si nu prea am rezinstenta...sadcrying ceva sfaturi mersi

Răspuns Câştigător
| paVul a răspuns:

Da desigut
Pasul1:Alimentatia-Incepand cu manacare sanatoasa desigur urmand cat de multe fructe si legume sa manaci:e foarte important sa stii
Pasul2:Rezistenta-Te imbraci si in aer liber alergi usor si cat poti u de mult si in caz ca de doare splina sau apendicele respira si insipira adanc
Succes la examen
p.s sa stii ca eu sunt sportiv.Deci iti dau un sfat puternic

Fundaa?

3 răspunsuri:
| anonimul_4246 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri!

| anonimul_4246 explică:

Ms de raspunsuri

| starboy_2603 a răspuns:

Sa consumi fructe si legume si sa te antrenezi pe un stadion alergind nu din toate puterile, sa alergi foarte mult, nu chiar rapid,