| thisisbeautiful a întrebat:

Imi dati idei de activitati pentru scoala altfel? Repede.

Răspuns Câştigător
| Chøço a răspuns:

Anul trecut, noi am fost in parc, la McDonald's, am facut scenete etc.

Anul aceste, vom merge cu dirigul la Gheraiesti, si cu profa de franceza la pizza. smug

Puteti sa mergeti la un film, depinde ce clasa esti, sau sa plantati copaci, sa faceti concursuri sportive, sau unul de desene etc.

Funda?

7 răspunsuri:
| LOLA33 a răspuns:

La noi in scoala anul trecit s.a strans gunoiul din oras; au facut in alta zi cateva scenete;

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Poti sa mergi intr-o activitate in aer liber impreuna cu colegii tai cum ar fi in padure. Daca aveti in scoala vreun proiector puteti sa va uitati si la niste filme de comedie sau ce preferati sau puteti sa vorbiti la magazinul Kreativ sa va dea niste cursuri de cateva ore ca sa invatati sa faceti bratari impletite, bijuterii, etc. Sau puteti sa va plimbati prin oras, la magazine sau la un KFC.

| IoAlexandra a răspuns:

Am fost in parc sa facem poze, am fost la teatru, am fost la film si intr-o zi am mers la scoala si am cantat(fiecare la ce instrument stia, sau cu vocea), am dansat sau am desenat-fiecare ce stia si 5 copii au fost juriu- a fost un concurs. cam asta am facut noi. poate te inspira si pe tine ceva de aici

| victor73 a răspuns:

Noi neam strans mai multi si am curatat gunoiul din oras

| adrian972 a răspuns:

Noi anul trecut am avut mai multe activitati : Luni : am facut un concurs de karaoke. Marti: Am facut o plimbare prin padure si colectarea gunoiului Miercuri : Am iesit la restaurant cu colegii..si doamna diriginta Joi: Am Facut un concurs de gen: Cea Mai Tare Pantomima. Vineri : Am ajutat la plantarea copaciilor in curtea scolii. happy Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| CsNeamt a răspuns:

Plantarea unor copaci.
Vizitarea unei institutii.
Un concurs de talente.

| florina23a a răspuns:

La pizza, la un film, in parc, mergeti la fiecare bunic din clasa si in faceti un cadou. funda?