| sTruNga a întrebat:

Am si eu o dilema, de 3 luni merg la sala si nu prea vad diferente in schimb in forta cresc, mai ales la piept, puteti va rog sa imi recomandati un program pentru piept pentru ai da forme si a-l face masiv, mai ales pe spre exteriorul peptului cum sunt si un pic gras sa nu se vada grasime, sa prinda forme... DAU FUNDA :X

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Posteaza la "sport" intrebari de genul.

cum antrenezi acum pieptul?

| sTruNga explică (pentru Cosmin86):

Pai impins la paralel, inclinat, fluturari si impins din pozitie dreapta ( nu stiu daca am explicat bine exercitiul ), fac cate 5 serii

| Cosmin86 a răspuns (pentru sTruNga):

" impins la paralel"? exercitiul asta nu exista. afla cum se numeste si zi-mi apoi.

p.s. : 4 exercitii * 5 serii = 20 de serii la un antrenament.

Chiar vrei sa cresti cu un asemnea volum? fa MAXIM 12 serii.

Repetari complete, atingerea pieptului la FIECARE REPETARE.

| alexander01 a răspuns:

Puneti silicoanelaughing