| Cannion a întrebat:

Buna seara TPU!
Am nevoie de cele mai bune exercitii pentru corp, in general. ( Bicepsi,piept,coapse, abdomen ).
Vine vara si vreau sa fiu in forma," fresh ", sa arat bine!
Voi alerga cate 1 ora in fiecare zi, incepand cu vineri, 14 iunie. In plus, am un sac de box + echipament complet cu care lucrez in fiecare seara.Fac 30 de genuflexiuni cu un cauciuc de masina in brate,iar in fiecare seara imi lucrez abdomenul, acasa happy. As dori mai multe exercitii pentru abdomen, daca se poate. In general, pentru tot corpul, dar axati-va pe abdomen si piept!
Ofer funda celui mai " genial " si " lucrat " raspuns, cu cele mai bune exercitii, si experimentate, desigur!
Seara buna!

4 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

E plin internetul de exercitii.
In primul rand sa inteleg, unde faci exercitiile? la casa, sau la sala?
Daca le faci acasa nu ma obosesc sa ti le dau ca nu are rost si daca le faci la sala tot nu ma obosesc sa ti le dau, daca ai de gand sa mergi doar 3 luni ( in vacanta de vara. )
Muschii se pun in ani de zile nu 1 luna - 2, 3.
''Axati-va pe abdomen si piept''. Ar trebuii sa te ''axezi'' pe toate grupele nu doar pe alea 2.

| amorezul17 a răspuns (pentru Wehes):

Esti culturist? da add la snakeflorin15@yahoo.com te rog vreau sa te intreb cate ceva.

| Wehes a răspuns (pentru amorezul17):

Nu prea folosesc mess.
Da-mi mesaj privat cu ce intrebari ai, aici pe TPU.

| GigiDin13 a răspuns:

Daca ai smartphone cu android cauta o aplicatie vezi ca este una petru abdomen de 41 de zile parca am incercat si dupa 5 zile se vad deja rezultatele big grin