| QuZt a întrebat:

Bună seara TPU, am şi eu o mică rugăminte la voi. Mai de mult, voiam să devin în zilele de acum, un mare muşchilos, etc.eram mai mic, însă de la un timp mi-a ieşit acest gând din cap, nu mă mai pasiona atât de mult să cresc în musculatură. Acum vreau să mă reapuc serios de exerciţii, pot spune că fac câte 3 serii a câte 30 de flotări pe zi, să fiu sincer, ultimele 5 flotări din fiecare serie le fac mai greu, dar totuşi le fac. Ideea e că am 15 ani, iar aceste exerciţii vreau să le fac acasă, nu vreau să încep să mă duc la sală că nu am timp mai ales că începe şi şcoala acuşi.îmi puteţi recomanda un program de exerciţii cu tot cu serii, etc? Mai detaliat dacă se poate... şi dacă se mai poate să îmi spuneţi şi cam ce să mănânc mai des. Mulţumesc celor care şi-au ocupat timp pentru a-mi citi nevoia!

Răspuns Câştigător
| LivingLouder a răspuns:

Incearca acest program: http://www.youtube.com/watch?v=M4vMeJNzYWE. sper ca nu e prea greu. succes :)

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce faci tu e o prostie de antrenament.

Acasa poti face asta :
http://www.getfit.ro/......acasa.html