| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
Am aproape 19 ani si de 2 saptamani am inceput sa fac si dimineata si seara cate 80 de flotari in 3 serii (30, 30, 20) si 200 de abdomene in 5 serii (cate 40 pe serie, dar fiecare serie diferita, cu mainile la ceafa, fara, doar cu o mana, forfecari...etc.Mentionez ca abdomene fac de mult timp). In fiecare saptamana incerc sa maresc numarul seriilor de flotari cu 5 si al abdomenelor cu 10. Vreau sa va intreb daca este rezonabil pentru o musculatura buna si daca este necesar dupa o zii de exercitii sa iau o zii pauza si tot asa... sau e ok sa contunui sa fac in fiecare zi? voi cum faceti?

2 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Nu fa pauza, mergi foarte bine! Continua!

| zarkon a răspuns:

Fă în fiecare zi, o să devină o obisnuintă, cu timpul vei ajunge să faci mult mai mult si cu sigurantă vei avea un corp de invidiat!, dăi bătaie, e ok ce faci!